Regular and Bold, günümüz teknolojisi ve inovatif tasarım fikirlerini birleştirerek akılda kalıcı ve etkileyici ürünler oluşturmak üzere kurulmuştur. Şirketin yaratıcı ve deneyimli ekibi, markaların pazarlama ve tanıtım maliyetlerini düşürebilecek yaratıcı ve çözüm odaklı projeler üzerinde yoğunlaşmışlardır.

Alanında 17- 27 yıllık bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan Regular and Bold ekibi, tasarımdan kurumsal iletişime, reklamdan yeni medyaya kadar çeşitlilik gösteren 360 derecelik  geniş bir ürün ve hizmet tecrübesine sahiptir.

Gücümüze güç katan müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve deneyimli ekibimizi oluşturan art direktör, stratejik iletişim-halkla ilişkiler uzmanı ve yazılımcı kadromuz ile birlikte; çevrimiçi bilgiyi somutlaştırma hedefimiz ile inovatif tasarım fikirlerimize yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Biz Kimiz?
SERTAÇ DİLER
Master Handshaker
Biz Kimiz?
TÜLİN PİR DİNÇELLİ
Corporate Magician
R&B’un yaratıcı ekibi, markaların pazarlama ve iletişim alanında faydalanabilecekleri yazılım projelerinden, satış hedeflerine daha kolay ulaşabilmelerini sağlayabilecek açık hava reklam projesine kadar geniş bir spektrumda çalışmalarını sürdürmektedir.

Pazarlama iletişimi ve stratejik iletişim departmanımız ise alanında uzman, hedef odaklı bir ekipten oluşmaktadır.

İnovatif tasarım stüdyosu mottomuzun özdeşleştiği hizmetlerimiz ile markaların birçok ihtiyacını tek bir çatı altında çözüme ulaştırabilmeyi hedeflemekteyiz.

Aynı dili konuştuğumuz, ortak paydada birleştiğimiz terzi işi ürün ve hizmetler sunmak amacıyla, sahip olduğumuz tecrübe ve enerjiyi doğru kullanarak, özgün bir yaklaşımla değerlendirmekteyiz. Proje ekip yapısını, hizmet ağımızın olanakları ile büyük ve orta ölçekli müşterilerimizin yararlanabileceği bir çözüm geliştirme gücü olarak ortaya koymaktayız.

Kısacası, başarınıza ivme katacak hayallerimizle, sizin hayallerinizi gerçeğe çevirmek bizim işimiz.

İletişim Bilgilerimiz

0850 302 5 402/ info@regularandbold.com

Bize mesaj gönderin.

Bizimle İletişime Geçin

info@regularandbold.com